Akü Değişimi


Akü Değişim Hizmeti

UPS sistemlerinin düzenli olarak akü bakımlarının yapılmasının sağladığı en önemli fayda zayıflamış olan akülerin erken teşhis edilebilmesidir. Güç koruma sistemlerinin en önemli parçalarından olan akü gruplarındaki akülerin arızalı olanlarının erken teşhis edilerek değiştirilmesi akü bloğunun ansızın enerjisiz kalmasını engelleyerek sisteminizin güvenli alanda çalışmasını sürdürmesine yardımcı olur. Eğer yedek aküler satın alınmaz ise , arızalı veya zayıflamış olan aküler tüm güç koruma sisteminizin tamamını riske atacaktır.

Ayrıca CİTY Electric olarak bizler müşterilerimize marka bağımsız şekilde sistemlerine uygun olan, geniş bir ürün yelpazesi ile en uygun ve kaliteli akü değişim hizmetini sunuyoruz.

CİTY Electric olarak en zor müdahale ve uygulama alanlarına sahip enerji santralleri, güneş ve rüzgar enerjisi üretim tesisleri, endüstriyel tesisler , telekomünikasyon tesisleri, UPS’ler, DC sistemler, acil aydınlatma, güvenlik ve alarm sistemleri gibi her alana uygun akü çözümlerimiz ile sizlere en uygun, kaliteli ve güvenlik standartlarına uygun hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Akü Geri Dönüşüm Hizmeti

CİTY Electric olarak, değişimini yaptığımız aküleri veya ömrünü doldurmuş atık akülerinizi Atık Akü Yönetmeliğine uygun olarak güvenli ve çevresel kurallara uygun olarak imha edilmesini sağlıyoruz. Kayıtlı atık akü taşıyıcısı olan aracımız ile toplanan atık aküler sökümünden itibaren aşıması ve imha sahasına bırakılana kadar tamamı ile tüm yasal gerekliliklere uyulmaktadır. Akü değişimi ve geri dönüşümü ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bizlerle irtibata geçiniz.